BERLIN HEIDE PARK - SOLTAU
Wycieczka dla młodzieży do Berlina - Soltau w wieku 12-16 lat
za jedyne 1250 zł/os. !!!! Wszystko w cenie, włącznie z opieką kadry pedagogicznej.
Antenka: 
Gdańsk/Gdynia - 100 zł dopłaty
Tczew - 80 zł dopłaty
Malbork - 100 zł dopłaty
Kwidzyn - 40 zł dopłaty
Olsztyn - 100 zł dopłaty
Ostróda - 65 zł dopłaty
Iława - 25 zł dopłaty
Grudziądz - bez dopłaty
Świecie - bez dopłaty
Toruń - 40 zł dopłaty
Bydgoszcz - bez dopłaty
Żnin - bez dopłaty
Gniezno - bez dopłaty
Kostrzyn - 50 zł dopłaty
Poznań - bez dopłaty
Świebodzin - 50 zł dopłaty


Szczegóły oferty

Numer oferty:258/05/15
Termin:ndz, 29/05/2016 - czw, 02/06/2016
Cena:1250zł za osobę

Program

 • Dzień I 29.05.16

  Wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd do Soltau .

 • Dzień II 30.05.16

  Śniadanie na terenie Niemiec w Mc Donald’s , przejazd do Heide Parku, całodzienny pobyt w Parku Rozrywki.

  Heide Park to największy park rozrywki w północnych Niemczech, znajduje się on w pobliżu miasta Soltau niedaleko Hamburga, park zajmuje  85 Ha powierzchni i jest tam aż 50 atrakcji z których można korzystać do woli, wieczorem obiadokolacja oraz nocleg na terenie parku w Holiday Camp z All Inclusive (lekki obiad oraz napoje bez ograniczeń od godziny 14-23 ), wieczorem zakwaterowanie oraz nocleg.

 • Dzień III 31.05.16

  Śniadanie w formie bufetu na terenie parku , następnie przejazd do Berlina , spotkanie z przewodnikiem, gdzie przespacerujemy się ruinami Kościoła pamięci Cesarza Wilhelma oraz Europa Center, następnie przejazd pod Pałac Charlottenburg (postój , Pałac z zew.) Przejazd w kierunku bramy Brandenburskiej, po drodze Tiergarten oraz Kolumna Zwycięstwa. Spacer: Reichstag, Brama Brandenburska, pomnik Holokaustu, Plac Poczdamski. Ewentualnie czas wolny na jedzenie i zakupy w centrum handlowym .

  Przejazd do Spectrum (centrum doświadczalne) we własnym zakresie z audio-przewodnikiem.  Science Center Spectrum posiada liczne stacje eksperymentalne z dziedziny percepcji, fizyki i techniki dla odkrywców w każdym wieku. Na powierzchni ponad 1400 m² na czterech piętrach znajduje się osiem zróżnicowanych działów tematycznych i 150 interaktywnych stacji eksperymentalnych, które zachęcają do zanurzenia się w fascynującym świecie przyrody i techniki. Podejmują one głównie tematy z podstawowych dziedzin fizyki. Są to między innymi optyka, mechanika i radioaktywność. W centrum zainteresowania poza fizyką znajdują się dyscypliny pokrewne, takie jak matematyka, telekomunikacja czy astronomia, które dzięki odpowiednim eksperymentom można samodzielnie poznawać. Wśród tematów można znaleźć np. „Światło i wzrok”, „Elektryczność i magnetyzm” czy „Muzyka i słuch”. Są to zajęcia kreatywne z powierzchniami świetlnymi i zjawiskami barwnymi, na przykład tęcza zawieszona w przestrzeni bez udziału wody, a także tematy związane z elektrycznością, falami, fenomenami dźwiękowymi i zmysłami. Znajduje się tutaj również wahadło Foucaulta, domek Baby Jagi i sala luster.

  Obiadokolacja, nocleg w hotelu.

 • Dzień IV 01.06.16

  Śniadanie, dalsze zwiedzanie z przewodnikiem. Spacer: Plac Aleksandra, Wieża TV (wjazd na wieżę), Fontanna Neptuna, Czerwony Ratusz, Dzielnica Św. Mikołaja, odbudowa pałacu miejskiego, Wyspa Muzeów, Katedra Berlińska,

  Rejs po Szprewie (1 godzina, polskie audio-przewodniki, przejazd Aleją pod Lipami (z historyczną zabudową) na Checkpoint Charlie - dawne przejście graniczne oraz fragmenty muru berlińskiego, obiadokolacja wyjazd w kierunku Polski

 • Dzień V 02.06.16

  Zakończenie imprezy w godzinach wczesno porannych.

Świadczenia

 • transport autokarem z WC , klimatyzacją, barkiem oraz parkingi i Steuer
 • śniadanie w Mc Donalds
 • noclegi ( Holiday Camp -Heide Park, Berlin lub obrzeża Berlina )
 • wyżywienie : śniadania oraz obiadokolacje
 • opieka pilota
 • opieka przewodnika w Berlinie
 • ubezpieczenie KL , NW, bagaż
 • wszystkie wstępy w tym : Heide Park, wieża TV, rejs po Szprewie, Spectrum plus audio quide
Uwagi:

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Spectrum zwiedzane jest indywidualnie z audio quidami , ponieważ przewodnik nie może tam opowiadać, na Wieży Tv w Berlinie również nie można oprowadzać.

 

Pobierz w PDF